poniedziałek, 28 marca 2011

Oficjalny start iValue.com.pl

Dziś po wielu tygodniach walk rusza nasze najnowsze przedsięwzięcie - projekt iValue. Projekt jest owocem ponad ośmiomiesięcznej pracy i jest dumą naszej firmy. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu także naszym klientom.

iValue jest to rozbudowana aplikacja, której celem jest pomoc w uruchomieniu drukarniom i firmom z branży poligraficznej nowego kanału sprzedaży i kontaktu z klientem za pomocą internetu. W zależności od wybranych modułów może ona stanowić uniwersalny formularz wyceny i zamówień czy być podstawą do stworzenia sklepu internetowego. W pełnej wersji zawierającej system obiegu dokumentów wewnątrz firmy, system zadań czy kontroli zaopatrzenia iValue jest kompleksowym systemem ułatwiającym codzienną pracę i zarządzanie przedsiębiorstwem.

Największą siłą systemu iValue jest jego elastyczność, która pozwala w bardzo łatwy sposób dodawać i modyfikować jego funkcjonalności. Dzięki modularnej budowie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązanie skrojone na miarę ich potrzeb bez potrzeby długotrwałych modyfikacji.

Zapraszam do zapoznania się z naszym najnowszym produktem na jego stronie domowej pod adresem http://ivalue.com.pl. Dostępna jest również wersja demonstracyjna systemu dzięki, której można przekonać się jak łatwe w obsłudze i szybkie może być korzystanie z tak rozbudowanych narzędzi.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem aplikacji iValue, lub chciałbyś dowiedzieć się więcej skorzystaj z formularza kontaktowego lub formularza zamówienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz